O NÁS

     Tejto činnosti sa aktívne venujem od roku 2002 a našich psov som začala upravovať ešte niekoľko rokov predtým (prvú výstavnú úpravu kráľovského pudla som robila v roku 2000).

     Tieto rokmi zúročené skúsenosti radi odovzdávame ďalej aj prostredníctvom spoločnosti Melmar, s.r.o.

     Poskytujeme Vám kompletné služby v oblasti starostlivosti o zovňajšok Vášho miláčika, ako je kúpanie, sušenie, česanie, strihanie, trimovanie, ale aj drobné úkony napr. skrátenie pazúrov a čistenie uší. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo pre Vás a individuálny prístup pre štvornohého zákazníka. Upravujeme všetky plemená psov aj krížencov; podľa štandardu alebo priania zákazníka. Ak nemáte konkrétnu predstavu, ako chcete Vášho miláčika ostrihať, môžete sa s dôverou obrátiť na nás :-)

     Pohodlie psíka pri úprave je kľúčom k spokojnosti na všetkých stranách. Nepoužívame ŽIADNE tlmiace či uspávacie prostriedky. Počas úpravy vyväzujeme len psíka, ktorý inak nie je ochotný zotrvať na upravovacom stole, prípadne ak to pomôže zvládnuť bezpečne upraviť agresívnejšieho jedinca. Pretože používame profesionálne nástroje a kozmetiku, často nepopulárne česanie sa skracuje a stres psíka sa eliminuje. Dodržujeme hygienické podmienky aj tým, že po každom použití nástrojov ich dezinfikujeme.

     Veríme, že budete s našimi službami maximálne spokojní!

                                                                                                                                  

   

                                                                                                                                    Martina Melišová